Stolní tenis

Tréninkové centrum oddílu stolního tenisu funguje v rámci Sportcentra Smilovice od ledna 2018. Hlavním trenérem a garantem tohoto projektu je pan Martin Bajger, trenér s třicetiletou tréninkovou praxí, který vychoval mistry ČR a v současné době provozuje Školu Ping-Pongu v Ostravě, která úzce spolupracuje s Akademií Petra Korbela.
V tréninkovém centru jsou dveře otevřeny jak pro začínající děti, tak pro děti pokročilé a totéž platí i pro dospělé. Trénovat mají možnost všichni od 4 do 99 let, jak samostatně, tak pod vedením zkušeného trenéra. Výuka/tréninky stolního tenisu probíhají v malé tělocvičně na čtyřech kvalitních soutěžních stolech (celkově jich vlastní klub devět), na podlaze TARAFLEX, což je povrch určený přímo pro stolní tenis a také osvětlení odpovídá potřebám stolního tenisu.
V současné době oddíl stolního tenisu pořádá turnaje pro registrované i neregistrované hráče, příměstské tábory, víkendové tréninkové kempy a také má 3 mužstva, která se účastní mistrovských soutěží pod hlavičkou svazu stolního tenisu.

Realizační tým

Trenéři: Martin Bajger a František Krčil

Pravidelné tréninky

Od září do června:

  • Úterý: od 15:30 do 20:00
  • Pátek: od 14:00 do 17:30